Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Rize’ye haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 50 dakikadır.

[insert page=’rizede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Rize uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Rize Uçak Bileti
Eskişehir Rize Uçak Bileti

Oksijen deposu ormanları, muhteşem yayla manzaraları, Karadeniz’in sıcakkanlı insanları ve nefis Karadeniz lezzetleri ile Rize, yılın dört mevsimi de oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar. Tarihi oldukça eskilere dayanan kent, birbirinden güzel tarihi yapıları ile de görülmeye değerdir. Tarihi değerleri, doğal güzelliği ve kültürel yapısı ile ilgi çekici şehir, gezginlerin Karadeniz’de olmazsa olmaz rotasıdır.

Rize’nin en güzel manzaralara sahip ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin’e 12 kilometre uzaklıkta bulunan Kaçkar Dağları Milli Parkı, 1994 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile milli park ilan edildi. Kaçkar Dağları 51.000 hektarlık oldukça geniş bir alanı kapsar. Bölgede 33 yayla ve 9 adet köy bulunur. Son incelemelere göre bölgede 759 adet bitki çeşidi ve 327 farklı hayvan çeşidi yer alır. Muhteşem vadileri, gölleri ve ormanları ile Kaçkar Dağları, dört mevsim de oldukça yoğun bir turist kapasitesine sahiptir. Bölgede heliski, rafting, dağcılık ve trekking yapılabilir.

Rize’ye 69 kilometre mesafede yer alan Ayder Yaylası yalnızca Doğu Karadeniz’in değil, Türkiye’nin de en güzel yaylası olarak kabul edilebilir. Kaplıca turizmi içinde oldukça aktif olan bölgenin her tarafı ladin ve kayın ağaçları ile örülüdür.

Eskişehir Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı