Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Muş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 10 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Muş uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Muş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş’ta nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Muş Uçak Bileti
Eskişehir Muş Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Muş, oldukça köklü bir geçmişe ev sahipliği yapar. Var olduğu tarihten beri çeşitli medeniyetlere kucak açan şehir manastır, cami, kilise ve kaleleri ile oldukça ilgi çekicidir.

Karaçavuş Dağlarının en yüksek zirvesine sahip olan Arak Manastırı, adını üzerinde bulunduğu Arak Köyünden alır. Bölgenin eski tarihlerde üzüm ambarı ve üzüm şarabı yetiştirilen yer olarak kullanıldığı bilinir. Arak Manastırı, yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmasından dolayı günümüzde etrafında birçok kalıntı bulunur. Manastırın 200 metre içinde bulunan Çan Kulesi de, manastırın önemli bir değeridir. Mimari açıdan Roma etkisinin oldukça yüksek olduğu Arak Manastırı, bölgenin karanlık tarihine ışık tutar.

Yıllar boyunca Ermeni ve Moğol medeniyetlerinin savaşlarına tanık olan Muş Kalesi, şehir merkezinde bulunur. Kentin en önemli simgelerinden biri olan kaleye, Hz. Ömer döneminde Arapların eline geçmesi ile birlikte İslami unsurlar eklendi ve bölgenin önemli bir savunma merkezi olarak kullanılmaya başlandı. Murat Köprüsü, Alaaddin Bey Hamamı, Varto Kayalıdere Ören Yeri şehrin önemli kültürel tarihi noktalarından biridir.

Eskişehir Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mus-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı