Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Mardin uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Mardin Uçak Bileti
Eskişehir Mardin Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en gözde şehri olan Mardin ‘kültürler beşiğidir.’ Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından hakimiyet altına alınan kent, sahip olduğu eşsiz tarihi, kültürü ve lezzetleri ile görenleri kendine hayran bırakır. Kilise, cami, manastır gibi birbirinden değerli yapılara ev sahipliği yapan Mardin, Türkiye’de görülmesi gereken yerler bakımından ilk sıralarda yerini alır.

Şehrin ‘Kartal Yuvası’ olarak da simgelenen en değerli yapılarından biri olan Mardin Kalesi, 1600 yıllık tarihi ile Türklerin eline geçene dek farklı medeniyetlerin hakimiyeti altına girdi. Şehrin en yüksek tepelerinden birine hakim olan kale, Mezopotamya Ovasının muhteşem manzarasına karşı durur.

Mardin’in inanç turizmi bakımından en önemli simgelerinden biri olan Mardin Ulu Cami, Cami-i Kebir olarak da biridir. Mardin’de uzun yıllar boyunca hüküm süren Artukluların en önemli eseri olan caminin tarihi 1176 yılına dayanır.

Mardin Dara Antik Kenti bir diğer adı ile Dara Mezopotamya Harabeleri, şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta bulunur. Mezopotamya’nın en güzel kalıntılarını yansıtan antik kent, eski dönemde bölgeye hakim olan medeniyetlerin eşsiz izlerine kucak açar.

Eskişehir Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı