Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Malatya’ya haftada en az beş uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 30 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Malatya uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Malatya Uçak Bileti
Eskişehir Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin en güzel kentlerinden biri olan Malatya, kayısısı ile dünyaya ününü salan şehirdir. Köklü bir geçmişe sahip olan Malatya, şehir merkezinde ve çevresinde barındırdığı pek çok değerli yapısı ile oldukça ilgi çekicidir. Türkiye’de az görülen arazi yapısı ve doğal güzelliği ile kent, turizm noktalarından biridir.

Darende ilçesinde yer alan Günpınar Şelalesi, şehrin eşsiz bir güzelliğini yansıtan noktalardan biridir. Sulu Mağaranın oldukça yakınında bulunan şelale, ağaçlarla örülü huzur dolu tabiatı ile doğanın en güzel halini yansıtır.

Şehrin pek çok yerinde birbirinden güzel nehir, göl ve şelaleler bulunur. Bunlardan biri ise Orduzu Pınarbaşı’dır. Halk tarafından hafta sonu kaçamağı için sıklıkla tercih edilen bölge, yeşil ve mavinin muhteşem karışımını yansıtan suyu ve çam ağaçlarının ambiyansı ile doğa yürüyüşü ve piknik alanı olarak kullanılır.

Malatya’nın ilginç bir doğal güzelliğini gösteren Levent Vadisi, uçurumları, sarp kayalıkları ve yüzey şekilleri ile adrenalin tutkunlarının uğrak noktalarından biridir. Birbirinden güzel enstantaneler yakalanabilen Levent Vadisi, dağ sporları içinde oldukça elverişlidir.

Eskişehir Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı