Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Kocaeli Uçak Bileti
Eskişehir Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesinin eşsiz güzellikleri ile örülü Kocaeli, şehir merkezinde ve çevresindeki güzellikleri ile oldukça ilgi çekicidir. Kongre turizminin yanı sıra, kış ve yayla turizmi içinde oldukça elverişli olan kent, Marmara Bölgesi’nin de üçüncü büyük ilidir.

Kocaeli’nin muhteşem doğasının en güzel örneğini yansıtan Maşukiye’nin bir tarafı Sapanca Gölü’ne, diğer tarafı ise Kartepe’ye bakar. Türkiye’nin saklı cennetlerinden biri olan Maşukiye, yayla turizminin yoğun olduğu noktalardan biridir. İrili ufaklı şelaleleri, köy kahvaltısı yapılabilecek birbirinden güzel mekanları ile özellikle bahar ve yaz aylarında oldukça fazla turist çeken Maşukiye, kentin en güzel köşelerinden biridir. Alabalık tesisinin bulunduğu bölgede en güzel aktivitelerden biri ise doğa yürüyüşüdür.

Gebze’ye 10 kilometre uzaklıkta yer alan Ballıkayalar Tabiat Parkı, 1995 yılından beri milli park statüsüne sahiptir. Kaya tırmanışı için kentin en güzel noktalarından birine sahip olan parkta, trekking ve kampta yapılabilir.

Kartepe ilçesinde bulunan Kirazlı Yaylası, İzmit’in en yeşil bölgelerinden biridir. Doğa ile iç içe olan Kirazlı, İzmit ve Sapanca’nın muhteşem manzarasına da ev sahipliği yapar.

Eskişehir Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Kocaeli  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı