Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Kastamonu’ya her üç günde bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 50 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Kastamonu Uçak Bileti
Eskişehir Kastamonu Uçak Bileti

Gökırmak’ın önemli bir kolu Karaçomak Deresi Vadisine kurulu olan kent, Anadolu’nun en köklü şehirleri arasındadır. Sahip olduğu antik çağ ve Türk İslam eserleri ile ‘Evliyalar Şehri’ olarak da bilinen Kastamonu, Karadeniz’in en uzun sahil şeridine ev sahipliği yapar.

Kastamonu’nun Osmanlı himayesine girmesi ile birlikte Nasrullah Kadı tarafından yaptırılan Nasrullah Cami, şehrin en önemli yapılarından biridir. 1506 senesinde yapımına başlanan cami, 1746 yılında son halini aldı. Var olan 3 kubbesine 6 kubbe daha eklenerek 9 kubbeli bir hal alan cami, mimari açıdan da oldukça ilgi çekicidir. Osmanlı mimarisinin en değerli hat sanatları örneğine sahip olan Nasrullah Caminin şadırvanından su içen kişinin herhangi bir sebepten dolayı şehre tekrar geleceği söylenir.

Kentin coğrafi özellikleri baz alınarak kurulan Kastamonu konakları, Taşköprü ve İnebolu ilçesinde sıklıkla görülür. Günümüzde şehrin en güzel ve görkemli halini yansıtan konaklar müze, restoran, butik otel, ev ve farklı işletmeler amacı ile kullanılır.

Kentin doğal güzelliğini sergileyen Küre Dağları Milli Parkı, Ilgaz Dağı Milli Parkı ve Gideros Koyu gezmekten keyif alınacak yerlerdir.

Eskişehir Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı