Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den İstanbul’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 35 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir İstanbul uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir İstanbul Uçak Bileti
Eskişehir İstanbul Uçak Bileti

Uçsuz bucaksız bir derya olan İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık ve güzel şehridir. Tarihi, kültürü, taşıdığı medeniyetleri ve doğası ile dünya üzerinde en gözde şehirlerden biri olan kent, tarihte iki büyük imparatorluğa ve dine merkez olması ile büyük bir değer barındırır.

1873 tarihinde inşasına başlanan Haydarpaşa Garı, Anadolu’nun en eski demir yolu hattı olma özelliğine sahiptir. Yapıldığı dönemde şehrin modernleşmesi adına büyük bir paya sahip olan Haydarpaşa Garı, 1908 yılında tamamlandı. Deniz kıyısındaki eşsiz konumu ile gar, İstanbul’un en güzel manzaralarından birine tanıklık eder.

Şehrin en bilinen simgelerinden biri olan Kız Kulesi, aynı zamanda İstanbul’un en romantik yapıları arasındadır. 18. yüzyıl eseri olan Kız Kulesi, Osmanlı’nın eline geçmeden önce farklı milletler tarafından gümrük kontrol merkezi ve deniz feneri olarak kullanıldı.

Cumhuriyet’in ilan edilişinin 50. yıl dönümü şerefine trafiğe açılan 29 Ekim 1973 tarihli 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan bir köprüdür. Ortaköy ve Beylerbeyi arasında uzanan köprü, İstanbul’un en güzel manzarasına sahiptir.

Eskişehir İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı