Web sitemizde ucuz Eskişehir Anadolu Havalimanı uçak bileti de aranır. Eskişehir”den uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Eskişehir Anadolu Havalimanı, Eskişehir’den başka bir ile ya da başka bir ilden Eskişehir’e havayolu ulaşımı ile seyahat etmek isteyen vatandaşlara hizmet sunmaktadır. Konum olarak Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü sınırları içerisindedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’ne ait bir havalimanı olan Eskişehir Anadolu Havalimanı, özel sektörde hava taşımacılığı ve havaalanı işletmeciliği 1983 yılında yayınlanan Türk Sivil Havacılık Kanunu ile verilmiştir.

[insert page=’eskisehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Anadolu Havalimanı Uçak Bileti

İnternet sitemiz üzerinden ucuz Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. En uygun, ekonomik ve çok ucuz uçak bileti fiyatları buradan görülebiliyor.

Eskişehir Anadolu Havalimanı Uçak Bileti
Eskişehir Anadolu Havalimanı Uçak Bileti

Eskişehir ilinin ikinci havaalanı olan Eskişehir Anadolu Havalimanı’nd 25.Temmuz.2005 tarihinde Türk Hava Yolları tarafından ilk Brüksel seferi yapılmıştır. Bu şekilde ilk uluslararası uçuşu da gerçekleştirmiştir. Havaalanı 2007 yılından itibaren sivil hizmet vermekte ve iç hatlar ile dış hatlarda açık konumdadır. Eskişehir Anadolu Havalimanı’nın ltby; Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği anlamına gelen Iata kodu ise aoe olmakla beraber Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı anlamına gelen icao kodu, dünya tarafından kabul edilmiştir. 3000 metreden ve 9843 feet olan pistlerin yapı malzemesi betondandır.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı Ulaşım

“En Yaşanabilir Şehirler Listesi”nde;ilk sıralarda yer alan Eskişehir, sanat, kültür, sağlık, ekonomi, eğitim, kent hayatı ve güvenlik gibi başlıklarda dünya standartlarındadır. Havaalanının tren garına olan uzaklığı 6,4 kilometredir. Otogar ise 5,8 km’lik bir mesafededir. Şehre oldukça yakın olan havalimanında indikten sonra herhangi bir şekilde toplu taşımada sıkıntı yaşamazsınız.

Eskişehir Anadolu Havalimanı ucuz uçak bileti

HAVAŞ’ın Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı’na ulaşım konusunda bir desteği yoktur. Ancak toplu taşıma konusunda ileri seviyede olan kent bu konuda yolculara hizmet sunmaktadır. Havaalanından merkeze ay da diğer ilçelere giden otobüsler bulunmakla beraber taksi ile de ulaşım imkanı vardır. Kısacası Eskişehir Anadolu Havalimanı’nda herhangi bir transfer sorunu yaşamazsınız. Merkezi yerlere yakın olduğu için de arzu ettiğiniz yere en kısa sürede gidebilirsiniz.

Ucuz Eskişehir Anadolu Havalimanı’ uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Eskişehir Anadolu Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Eskişehir’den uçmak isteyen yolcular ucuz Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı Konumu