Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Erzurum’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 45 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Erzurum uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Erzurum Uçak Bileti
Eskişehir Erzurum Uçak Bileti

Palandöken’in eteklerine kurulu olan Erzurum, gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde büyük bir tarih barındırır. Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan kent, yıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından hem yerleşim yeri, hem de savunma merkezi olarak kullanıldı. Soğuğu ile ünlü olan şehir, özellikle kış turizminin yoğun olduğu kentlerden biridir. Erzurum tarihi zenginliği ve kış turizmi sporları ile yıl içinde pek çok gezginin seyahat rotasını oluşturur.

Anadolu Selçuklu’nun en önemli eserlerini barındıran Erzurum’da Üç Kümbetler oldukça ilgi çekici yapılar arasındadır. Selçukluların en önemli mezar taşı örneklerinden olan Üç Kümbetler’in en büyüğü Emir Saltuk’a aittir. 14. yüzyıl eserleri olan kümbetlerin, diğer ikisinin kime ait olduğu bilinmez. Şehrin en önemli yapıları arasında olan kümbetler, muhteşem yapısı ile görenleri cezbeder.

Tarihi hükumet konağının yakında bulunan İbrahim Paşa Caminin, Erzurum Valisi Yazıcızade Hacı İbrahim Ethem tarafından yaptırıldığı bilinir. 1748 yılında inşa edilen cami, aynı zamanda Anadolu’nun da en eski ibadet mekanları arasındadır. Birçok yeri mermerden oluşan cami, mimarisi ile de ilgi çekicidir.

Eskişehir Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı