Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Balıkesir’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 40 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Balıkesir Uçak Bileti
Eskişehir Balıkesir Uçak Bileti

Köklü bir tarihe dayanan Balıkesir, Türkiye’nin en güzel plajlarına ev sahipliği yapar. Ödüllü sahilleri yaz ayları boyunca yerli ve yabancı pek çok gezginin uğrak noktasıdır. Masmavi denizi ve yeşil ormanları ile ülkemizin oksijeni en bol kentlerinden biri olan Balıkesir, tarihsel bütünlüğü ile de göz doldurur. Kent hem yaz turizmi, hem de kültürel tarihi ile oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar.

Tarihi 1200’lere dayanan Edremit ilçesinde yer alan Antandros Antik Kenti bölgenin geçmişine ışık tutan ve Roma döneminden kalma pek esere ev sahipliği yapar. Antandros’da özellikle Roma dönemine ait lahit, kanalizasyon ağları ve çok sayıda villa bulunur. Bölgede Yamaç Ev, Kent Suru, Roma Evi ve Nekropolis yer alır.  Troya Savaşının izlerinin görüldüğü antik kentte Kimmerlere ait çok sayıda kalıntı da gün yüzüne çıkarıldı. Yapılan arkeolojik kazılar neticesinde bazı önemli eserler günümüzde Bursa Arkeoloji Müzesi’nde sergilenir.

Mitolojide adı ‘İda Dağı’ olarak da geçen Kaz Dağları, ülkemizinde oksijeni en bol bölgelerinden biridir. 1774 metre yüksekliğe sahip olan Kaz Dağlarında farklı floraya sahip ağaç türleri görülür.

Eskişehir Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı