Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Ankara’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 10 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Ankara uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Ankara Uçak Bileti
Eskişehir Ankara Uçak Bileti

Ülkemizin başkenti olan Ankara, tarihsel sürecini oldukça güzel bir şekilde yansıtan şehirdir. Cumhuriyet tarihi ile ilgili müze ve yapılara kucak açan Ankara, aynı zamanda doğal güzelliği ile de ilgi çekicidir.

Altındağ Belediyesine ait olan Hamamönü, kentin tarihi geçmişini anlamak için görülmesi gereken ilk duraktır. 19. yüzyıl sivil mimari örnekleri olan evleri, sokak yapısı ve dokusu ile ziyaretçilerini karşılayan kent, Osmanlı dönemi hatırasını hala muhafaza eder. Hamamönü’nde bulunan El Ürünleri Pazarında Ankara’ya has yöresel hediyelik eşyalar vardır. Mehmet Akif Ersoy Müzesi ise şehrin önemli tarihini yansıtan manevi değeri yüksek mekanlardan biridir. Hamamönü evleri günümüzde restoran, kafe, bar, çay bahçesi ve otel olarak hizmet verir.

Türklerin eline geçene kadar farklı uygarlıklar tarafından hem savunma hem de yerleşim amacı ile kullanılan Ankara Kalesi, 4 bin yılı aşkın geçmişe ev sahipliği yapar. Anadolu Medeniyetler Müzesinin oldukça yakınında yer alan kalenin çevresinde restoran ve dinlenme alanları bulunur. Aynı zamanda ‘Akkale’ isimli burç, yaz aylarında farklı etkinlikler için kullanılır.

Eskişehir Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı