Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Afyon’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 45 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler-2′ display=’content’]

Eskişehir Afyon uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Afyon Uçak Bileti
Eskişehir Afyon Uçak Bileti

Türkiye’nin termal su kaynaklarının başkenti olan Afyon, dört mevsim de çok sayıda gezginin uğrak noktasıdır. Şehrin dört bir yanına dağılan termal suyu ile oldukça ilgi çekici bir turizm merkezi haline gelen Afyon, kaplıca suyu ile romatizma, eklem ve solunum hastalıkları, mide hastalıkları, bronşit, bağırsak problemleri gibi pek çok hastalığa iyi gelir.

Afyon Ömer Kaplıcası, Afyon şehir merkezine 15 kilometre mesafede bulunur. Ömer Kaplıcasının suyunda arsenik, krom, bakır, florür, kurşun, magnezyum, baryum, karbondioksit, çinko, demir arsenik bulunur. Kaplıca bölgesinin etrafında otel, pansiyon ve müstakil olarak kiralanabilir pek çok konaklama şekli mevcut. Ömer Kaplıcası ve diğer kaplıca merkezleri yıl içinde yerli ve yabancı çok sayıda gezginin seyahat rotasını oluşturur.

Afyon Apameia Antik Kenti bölgenin en eski yerleşim alanlarından biridir. Antik Roma döneminde ‘Kelainai’ adı ile bilinen bölge Efes Antik Kentinden sonra ülkemizdeki en önemli antik kent olarak bilinir. Şehrin en eski dönemlerine tanık olan antik kent üzerinde oldukça çeşitli uygarlıklara ait izler görülür.

Eskişehir Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’afyon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı