Stuttgart, Konyaspor ve Schalke takımlarında forma giyen Romanya’nın ünlü oyuncusu Ciprian Marica otel odasında evli bir kadınla beraberken, kadının eşi tarafından basıldı.

Kadının eşi olayı videoya kaydederken Marica’nın endişeli görüntüleri Romanya basınında olay yarattı. 34 yaşındaki ünlü forvet Marica’nın eşini evli bir kadınla aldatması Romanya basınında olay yaratırken, taraflardan konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Marica’nın aldattığı kişininde komşusu Florin Muntean Jr.’ın eşi olduğu öğrenildi. Florin Muntean Jr.’ın ise bu bilgiyi bir otel çalışanından aldığı ve otele baskı yapmaya gittiği öğrenildi. Marica ve ailesinin, Florin Muntean ve ana çiftiyle aile dostu olduğunu yazan gazeteye göre bu olayın Romanya Cluj’daki Grand Hotel Italia’da yaşandığını belirtti. Marica’nın eşi ve çocuğunun annesi Ioana Marcu’dan ise olayla ilgili olarak bir tepki henüz gelmedi.

Olay ise Ağustos 2019 yılında meydana geldi. Ancak videoyu çeken kişinin ise bu görüntüleri basına yeni vermesi oldu. 2014-2015 yılında Konyaspor formasınıda giyen eski Rumen oyuncu Süper Lig’te çıktığı 7 maçta yalnızca 1 gol atabilmişti.

Romanya’nın ünlü forvet oyuncusu Ciprian Marica’nın eşinin vereceği tepki ise merak konusu oldu. Ünlü futbolcunun evliliği bu görüntülerin basına servis edilmesiyle tehlikeye girdi. Marica’nın görüntülerini ise birlikte basıldığı kadının kocası tarafından videoya çekildi. Kocasına ise aralarındaki ilişkiyle ilgili olarak komşusu ihbarda bulundu. Bunun üzerine adam otel odasına giderek görüntüyü kaydetti ve Romanya’nın ünlü gazetesine aktardı. Bunun üzerine bu olay Romanya’da büyük olay yarattı.