TatilCity.NET üzerinden Esenboğa Havalimanı uçak bileti aranır. Ankara’a çıkışlı olmak üzere herhangi bir şehre uçuş yapacak olan yolcular uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Türkiye’nin başkenti Ankara’da yer alan Esenboğa Havalimanı hem ülke içine, hem de ülke dışına hizmet veren uluslararası boyutta bir havaalanıdır. Havalimanı, Ankara merkezine 28 km’lik bir mesafededir. Ankara Esenboğa Havalimanı 1955 yılında inşa edildi. Ancak yeterli kapasiteyi karşılamadığından 2006 senesinde tadilata girdi ve daha büyük bir yapıya kavuştu. Zemin olarak asfalt bir yapısı bulunan havaalanı, 2 adet 3750 metre uzunluğunda pistten meydana gelir. Türkiye’nin başkenti Ankara’ya yakışacak bir donanıma sahip olan Esenboğa Havalimanı yolcularını rahat ettirebilmek adına tüm detayları düşünülerek inşa edilen bir sisteme sahiptir.

Ankara Esenboğa Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Esenboğa Havalimanı uçak bileti alınır. En uygun ucuz uçak bileti buradan bulunur.

Esenboğa Havalimanı uçak bileti
Esenboğa Havalimanı uçak bileti

Havaalanı toplamda 182 bin metrekarelik bir alan üzerine kuruludur. Türkiye’nin en büyük ikinci havalimanı olma özelliğine sahiptir. İç ve dış hatlar olarak ikiye ayrılan yer yaklaşık 9 milyon insana hizmet verir. Uluslararası standartlara sahip havaalanı yolcuların bekleme sürelerinin daha keyifli geçmesi bakımından pek çok sosyal imkanlar tanır. Böylelikle uçuşu beklerken yolculara keyifli zaman da geçirebilme imkanı sunar.

Esenboğa Havalimanı aynı zamanda diplomasi ve protokol kapısına da sahiptir. Kesintisiz bir hizmet ile yolcularına keyifli anlar yaşatmayı hedefleyen Esenboğa, ayrıca en son teknoloji sunan havaalanlarından biri olarak dikkatleri üzerine çeker.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde pek çok cafe ve dükkan vardır. Hediyelik eşya, elektronik, kozmetik, oyuncak gibi akla gelebilecek hemen her türlü hizmeti veren mağaza ve dükkanlar mevcut. Bununla beraber lezzetli yemeklerin sunulduğu restoranlarda güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcuları keyifli anlar bekliyor.

Ankara Esenboğa Havalimanı ucuz uçak bileti

Ankara Esenboğa Havalimanı uçak bileti alanlar için şehrin pek çok yerine rahatlıkla ulaşım sağlama imkanı vardır. Toplu taşımaya yakın lokasyonu ile Ankaray, teleferik, metro, dolmuş ve taksiler her daim hizmet sunar. Ayrıca araç kiralama firmaları da bulunan havaalanında konforlu bir transfer gerçekleştirilir. Eğer hangi yöntem ile daha rahat yolculuk yapabileceğinizi kontrol etmek isterseniz akıllı telefonlara indirilen uygulamalar ile size en iyi alternatif toplu taşıma aracınızı seçebilirsiniz.

Ucuz Esenboğa Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET üzerinden Esenboğa Havalimanı uçak bileti aranmaktadır. Ankara’dan herhangi bir noktaya uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemi kullanabilir ve ucuz Esenboğa Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Konumu

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]