Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Van’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 10 dakikadır.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Van uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Van Uçak Bileti
Erzurum Van Uçak Bileti

‘Kaleler Şehri’ olarak da anılan Van, dünya üzerinde varlığı bilinen en eski kentlerden biridir. Yüzyıllar boyunca aktif olan Van, çeşitli uygarlıkların yerleşim yeri amacı için kullanıldı. Günümüzde şehir, tarihe ışık tutan birbirinden özel yapılara sahiptir. Van, tarihi değerinin yanı sıra, doğal güzelliği ile de keyifli bir seyahat rotası sunan şehirlerden biridir.

Kente uzun yıllar boyunca hakim olan Urartuların bıraktığı büyük bir miras olan Urartu Kalesi, M. Ö. 9. yüzyılda I. Sarduri tarafından yapıldı. Şehir merkezine 5 kilometre mesafede yer alan kale, aynı zamanda uzun yıllar boyunca Urartu Devletinin başkenti olarak kullanıldı. Sarp kayalıklar üzerine kurulu olan yapının içinde çeşitli medeniyetlere ait önemli kitabeler yer alır. Van’ın Gürpınar ilçesinde yer alan Hoşap Kalesi ve Çavuştepe Kalesi de şehrin önemli yapılarından biridir.

Türkiye’nin en büyük gölü olan Van Gölü, Orta Doğu’nun ise en büyük ikinci gölüdür. Aynı zamanda Van gölü, dünyanın en büyük sodalı gölü olma özelliğine de sahiptir. Muhteşem bir görsellik sunan bölge, Van’ın doğal güzelliğini gözler önüne serer.

Erzurum Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Van uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı