Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Tekirdağ’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 10 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Trakya’nın şirin bir ili olan Tekirdağ, özellikle sahil kasabaları ile yaz aylarında oldukça sık tercih edilen tatil rotalarından biridir. Trakya mutfağının nefis lezzetlerini tadabileceğiniz kent gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde oldukça ilgi çekici noktalara sahiptir.

M. Ö. 3500’lü yıllardan günümüze kadar kazı çalışmaları sonucunda Tekirdağ’ın belirli bölümlerinde çıkarılan değerli eserlerin sergilendiği Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, şehrin eski tarihine ışık tutan mekanlardan biridir. Antik çağlardan beri bölge halkı tarafından gündelik yaşamda kullanılan madeni paralar, süs eşyaları, kesici aletler ve savaş aletlerinin yer aldığı müze, 1992 yılında hizmete açıldı. Şehrin eski dönemlerinde Vali Konağı olarak hizmet gören evin çevrilmesi sonucu oluşan müze, üç katlı bir yapıya sahiptir. Müzede Bizans, Roma, Helenistik dönem, Osmanlı ve Selçuklu dönemine ait oldukça değerli eşyalar yer alır.

Tertemiz denizi ile yaz aylarının vazgeçilmez adresi olan Şarköy, dünyanın en uzun 12. sahil şeridine ev sahipliği yapar. Ödüllü plajları ile görenleri büyüleyen Şarköy, balık restoranları, rüzgar sörfü ve yamaç paraşütü ile oldukça ünlüdür.

Erzurum Tekirdağ’a uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı