Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Sivas’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 30 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Sivas uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Erzurum Sivas Uçak Bileti
Erzurum Sivas Uçak Bileti

Anadolu’nun en köklü kentlerinden biri olan Sivas, eski dönemlerde tarihi İpek Yolu ve Kral Yolunun kesiştiği noktalar üzerinde yer almasından dolayı oldukça gelişen illerden biridir. Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en büyük şehirlerinden biri olan Sivas, geçmişten geleceğe ülkemizin en önemli yerleşim birimleri arasında yerini alır. Sivas taşıdığı tarihi değerlerin yanı sıra doğal güzellikleri ve termal su kaynakları ile de her yaştan turisti kapsayan bir şehirdir.

Mengücek Beyliği döneminde inşa edilen Divriği Ulu Cami, Selçuklu mimarisinin hakim olduğu eserler arasındadır. Yapı, 1985 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine girmeye hak kazandı. Divriği Ulu Cami sonraki yıllarda farklı medeniyetler tarafından önemli bir dinsel makan olarak kullanıldı. 1243 yılında yapımı tamamlanan cami, mimari açıdan Anadolu’nun en değerli eserleri arasındadır.

Kentte uzun yıllar boyunca hüküm süren Selçukluların birçok mirası bulunur. Bunların arasında en önemlilerinden biri ise Sivas Eğri Köprü’dür. Kızılırmak üzerinde bulunan köprünün inşası 12. yüzyıla aittir. 18 kemerli tarihi yapı günümüzde pek çok turistin uğrak noktalarından birini simgeler.

Erzurum Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı