Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Sinop’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Sinop uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Erzurum Sinop Uçak Bileti
Erzurum Sinop Uçak Bileti

Türkiye’nin en kuzey noktasında yer alan Sinop, birbirinden güzel tabiatı ile oldukça ilgi çekicidir. Nüfusunun çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu Sinop, Karadeniz’in incisidir. Türkiye’de trafik ışıklarının olmadığı tek kent olma özelliğine sahip olan Sinop, kucak açtığı doğal güzellikler, samimi insanları ve tarihi özelliği ile birlikte oldukça popülerdir.

Uçsuz görünen Sinop’un son kara parçası olan İnceburun Feneri, Türkiye’nin en kuzeyi olma özelliği ile oldukça ilgi çekicidir. Sinop’a yerleşen kolonilerin toplanıp inşa ettiği Sinop Kalesi, yıllar boyunca bölgede devam eden savaşlar neticesinde yıprandı. Ardından Pontus Devleti ile yeniden onarım geçiren Sinop Kalesi, Bizanslılar, Romalılar ve Selçuklular döneminde aktif bir şekilde kullanıldı. Sinop Kalesi 1214 ve 1261 yılları arasında Anadolu Selçuklarının eline geçti. Selçukluların eline geçmesi ile birlikte görkemli kale, yeniden onarım geçirdi. Kalenin belirli bölümlerinde çeşitli güçlere karşı savunma amacı ile iç kale inşa edildi. Kentin köklü tarihini en güzel şekilde yansıtan Sinop Kalesi, ülkemizin de en eski yapıları arasında yerini alır.

Erzurum Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı