Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Şanlıurfa’ya haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 40 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Şanlıurfa Uçak Bileti
Erzurum Şanlıurfa Uçak Bileti

Türkiye’nin en önemli inanç turizmi merkezlerinden biri olan Şanlıurfa, tarihi yüzyıllar öncesine dayanan bir şehirdir. İlk anıtsal tapınak ve ilk mimarinin ortaya çıktığı Şanlıurfa, tarihin sıfır noktasını oluşturur. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Urfa, kendine has kültürü ve lezzetleri ile de oldukça ilgi çekicidir.

M. Ö. 2000 yılında yapıldığı bilinen Urfa Kalesi, şehrin en yüksek yerlerinden biri olan Dambak Tepesinde bulunur. Kale, Hz. İbrahim’in mancınık sistemi ile ateşe atıldığı yer olarak bilinir. İki yüksek sütunu ile heybetli bir görünüme sahip olan kale, Şanlıurfa’nın en değerli tarihsel yapıları arasındadır.

Hz. İbrahim’in atıldığı Balıklıgöl, yalnızca Urfa’nın değil, ülkemizin de en önemli inanç merkezlerinden biridir. Balıklıgöl sahip olduğu manevi değerler ile yıl içinde şehrin en çok ziyaret edilen bölgesidir.

Bindirme taktiği ile külah şeklinde yapılan Harran Evleri, şehrin en tarihsel noktasıdır. Yoğun bir ilgi çeken evlerin, bölgenin coğrafi şartlarından dolayı kerpiç ile yapıldığı görülür. Harran evleri, aynı zamanda Urfa’nın eski dönemlerde mimari kültürünü yansıtan yapılarıdır.

Erzurum Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı