Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Rize’ye haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 10 dakikadır.

[insert page=’rizede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Rize uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

 Erzurum Rize Uçak Bileti
Erzurum Rize Uçak Bileti

Dağ ve tepelere kurulu evlerinin farklı mimari tarzı ile ilgi çeken Rize, Karadeniz Bölgesinin küçük bir ilidir. Yüz ölçümü ufak olmasına karşın şehir merkezinde ve özellikle çevresinde görülmesi gereken yerler bakımından zengin bir turizm potansiyeline sahiptir. Rize, doğal güzelliğinin yanı sıra, Karadeniz insanının samimiyeti, nefis lezzetleri ve kültürel zenginliği ile de cezbedicidir.

Rize şehir merkezine 15 kilometre mesafede bulunan Zil ilçesinde yer alan Zil Kalesi, Rize’nin en köklü yapıları arasında kendini gösterir. Yılın her mevsimi genellikle tepesi sisli olan kalenin yapılış tarihi tam olarak belli değildir. Fırtına Deresine belirli bir konumda yer alan Zil Kalesi, muhteşem Karadeniz manzarasına ev sahipliği yapar. Kentin önemli ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin’de bulunan Ayder Yaylası, farklı turizm merkezlerinin buluştuğu nokta olarak bilinir. 1350 metre yüksekliğe ev sahipliği yapan yayla, 1300’lü yıllarda Halalılar’ın önemli bir merkezi olarak kullanıldı. Bölge yayla turizmi adını sıklıkla seyahat edilen yerlerden biri olması ile birlikte termal su kaynakları ile de oldukça ünlüdür.

Erzurum Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı