Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Mardin’e her hafta en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 20 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Mardin uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Erzurum Mardin Uçak Bileti
Erzurum Mardin Uçak Bileti

Medeniyetler beşiği olan Mardin, geçmişte çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapması ile bilinir. Günümüzde bir açık hava müzesi konumunda olan şehrin dört bir tarafı oldukça farklı milletlere ait kalıntılar ile örülüdür. Tarihsel ve kültürel zenginliğinin yanı sıra Mezopotamya Ovasına bakan kent, yerli ve yabancı turistlerin dört mevsimde uğrak noktaları arasındadır.

Halk arasında ‘Kartal Yuvası’ olarak da bilinen Mardin Kalesi çeşitli uygarlıkların hem savunma amacı, hem de yerleşim birimi olarak kullandığı bir yapıdır. Yapıldığı tarih tam olarak bilinmeyen kale, restorasyon dönemini Hamdaniler döneminde gerçekleştirdi. 1500 yıllık köklü geçmişi ile Mardin Kalesi Romalılar, Persler, Bizanslar, Sümerler ve Osmanlılar tarafından hakimiyet altına alındı. Mezopotamya Ovası manzarasına sahip olan kale, doğal kayalar üzerinde bulunur.

Deyrulzafaran Manastırı Süryanilerin önemli din ve eğitim merkezlerinden biridir. Mardin şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta yer alan manastır, yapıldığı ilk dönemlerde güneş tapınağı olarak da hizmet verdi. Çeşitli medeniyetler tarafından Meryem Ana Kilisesi, Azizler Evi ve Kubbeli Kilise olarak da bilinen yapı, oldukça değerli bir tarihe sahiptir.

Erzurum Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı