Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Malatya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Malatya uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Malatya Uçak Bileti
Erzurum Malatya Uçak Bileti

Şehir merkezinde ve çevresindeki güzellikler ile görenleri cezbeden Malatya, ilgi çekici bir tarihe ev sahipliği yapar. Kültürü ve tarihinin yanı sıra kent, doğal güzelliği ile de görülmeye değerdir.

Türkiye’de en büyük höyüklerden biri olan Arslantepe Höyüğü, Orduzu’da yer alır. Kara Kaya Barajının batı kısmındaki höyükte ilk olarak arkeolojik kazılar 1932 yılında Fransızlar tarafından başlatıldı. Ardından 1960 yıllarında İtalyanlar tarafından devam edilen kazılar neticesinde iki aslan ve bir kral heykeli ele geçirildi. Bu önemli eserler günümüzde Ankara’da bulunan Anadolu Medeniyetleri Müzesinde sergilenir. Değerli kalıntıların yanı sıra bölgede kaliteli metal eserler, yüzyıllar öncesine ait tapınak, farklı medeniyetler tarafından kullanılan mühür baskılar ve kerpiç sarayda gün yüzüne çıkarıldı.

Türkiye’nin ikinci en büyük barajı olan Kara Kaya Baraj Gölü, yakın tarihte kültür ve turizm bölgesi ilan edildi. Aynı zamanda barajın üstünde bulunan raylı sistem hattı ise, ülkemizin en uzun demir yolu köprüsü özelliğine sahiptir. Barajda yürütülen feribot çalışmaları neticesinde gezilmeye elverişli olan bölge, Malatya’nın turizm noktalarından biridir.

Erzurum Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı