Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Kastamonu’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 55 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Kastamonu Uçak Bileti
Erzurum Kastamonu Uçak Bileti

Karadeniz’in en uzun sahil şeridine sahip Kastamonu doğası, plajları, koyları ve tarihi ile oldukça keyifli bir seyahat sunar. yeşil ve mavinin en güzel şekilde harmanlandığı Kastamonu, bir tarafı alabildiğine ormanlar ile diğer tarafı uzun denizle örülüdür. Köklü bir tarihe sahip olan kent, tarihsel bütünlüğü ile de dikkat çeker.

12. yüzyılda Kammerler tarafından inşa edilen Kastamonu Kalesi, şehrin en yüksek tepelerinden birinde yer alır. Muhteşem konumu neticesinde kentin pek çok bölümünden rahatlıkla görülebilen kale, yüzyıllar boyunca farklı medeniyetler tarafından savunma merkezi olarak kullanıldı. Orta Çağ ve Bizans dönemi izlerine sıklıkla rastlanan kale 15 büyük burca ve kuleye sahiptir.

Pafyoganyalılar tarafından M. Ö. 7. yüzyılda yapılan Evkaya Mezarları şehir merkezinde bulunur. Ülkemizdeki en değerli kaya mezarları arasında yer alan kutsal tapınaklardaki ‘Hayvanlar Hakimesi Tanrıça’ oldukça ünlüdür.

Kastamonu şehir merkezinde, İnebolu ve Taşköprü ilçesinde yer alan Kastamonu konakları, şehrin tarihsel kültürünü yansıtan simgelerdir. Oldukça hoş bir ambiyansa kucak açan ve şehrin havasını güzelleştiren konaklar günümüzde ev, otel, restoran, meyhane ve farklı amaçlar ile kullanılır.

Erzurum Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı