Çok ucuz fiyatlarla Erzurum İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan İzmir’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 10 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum İzmir uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Erzurum İzmir Uçak Bileti
Erzurum İzmir Uçak Bileti

Anadolu’nun en güzel şehirlerinden biri olan İzmir, ülkemizinde nüfusu en fazla kentlerinden biridir. Sahip olduğu balıkçı kasabaları, birbirinden güzel eşsiz koyları ve mavi bayraklı plajları ile yaz turizmi için oldukça elverişli olan İzmir, yıl içinde yerli ve yabancı pek çok gezginin uğrak noktasıdır.

Konak ilçesinde yer alan İzmir Saat Kulesi, şehrin önemli simgelerinden biridir. 25 metre yüksekliğe sahip olan kule, 4 kattan meydana gelir. Sekizgen kaidele bir yapı olan saat kulesi, oldukça güzel bir mimariye sahiptir. Taşlarının Efes’ten geldiği bilinen kule, İzmir’e gelen gezginlerin mutlaka fotoğraf çektirdiği önemli bir merkezdir.

İzmir eski dönemlerinde birçok medeniyetin hüküm sürdüğü bir noktada bulunur. Şehir özellikle antik kentleri ile oldukça dikkat çekicidir. Allianoi Antik Kenti Hellenistik, Roma, Prehistorik, Bizans döneminden kalma önemli kalıntılara ev sahipliği yapar. Bergama ilçesinde yer alan antik kent, 30 bin metrekarelik bir alana kuruludur. Bölgenin en önemli özelliği ise termal su kaynaklarının olduğu bölgede kurulu olmasıdır. 3 katlı ılıcada bulunan Allianoi Antik Kenti, ılıcalardaki tarihi mozaikler ile de oldukça ilgi çekicidir.

Erzurum İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun İzmir tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı