Çok ucuz fiyatlarla Erzurum İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan İstanbul’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 40 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum İstanbul uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum İstanbul Uçak Bileti
Erzurum İstanbul Uçak Bileti

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul iki kıtayı birleştiren özel bir şehirdir. Yüzyıllar boyunca pek çok uygarlığın uğruna savaşlar yaptığı kent, doğal güzelliği ve tarihsel özelliği ile insanları büyüleyen bir cazibeye sahiptir.

Dünya mimarlık tarihinin en değerli yapılarından biri olan Ayasofya Müzesi, Türk tarihi için oldukça önemlidir. Konstantin tarafından yaptırılan eser, ilk dönemlerinde Hristiyan dünyası için oldukça önemli bir merkez olarak kullanıldı. Ayasofya Türklerin eline geçmesi ile birlikte İslami unsurlar eklenip camiye dönüştürüldü.

Şehrin en romantik yapıları arasında bulunan Galata Kulesi, Jüstinianus tarafından inşa edildi. Bizanslılar tarafından büyük kule, Cenevizliler tarafından ise İsa Kulesi olarak adlandırılan yapının yüksekliği 69 metredir. Osmanlı döneminde rasathane, sığınak, hapishane gibi amaçlar için kullanılan kulenin değeri oldukça büyüktür. Galata Kulesi yapımından sonraki yıllarda pek çok uygarlık tarafından farklı amaçlarla kullanılan bir merkez halinde dönüştü. Günümüzde kulenin birçok yerinde hala eski izlerini muhafaza eden kalıntılar bulunur.

Sultanahmet Cami, İstanbul Aekeoloji Müzesi, Süleymaniye Cami ve Topkapı Müzesi şehrin en önemli yapılarını oluşturur.

Erzurum İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum İstanbul  uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı