Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Hatay’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 10 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Hatay uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Hatay Uçak Bileti
Erzurum Hatay Uçak Bileti

Medeniyetler Beşiği Hatay, Türklerin eline geçmeden önce farklı etnik yapıya ve dine ait uygarlıklar tarafından uzun yıllar boyunca önemli bir merkez olarak kullanıldı. Stratejik konumundan dolayı Türkiye’nin önemli noktası üzerinde yer alan Hatay, günümüzde hala farklı dinlere kapılarını açar. Üç büyük dine mensup insanların yıllar boyunca bir arada yaşadığı kent, doğal ve tarihi birçok güzelliğe sahiptir.

Dünyanın en büyük mozaik müzelerinden biri olan Hatay Arkeoloji Müzesi, Antakya ve çevresindeki yerleşim yerlerinde gün yüzüne çıkarılan pek çok esere ev sahipliği yapar. Müze mozaik özelliği ile dünyanın ikinci, sikke bakımından ise üçüncü büyük müzesidir. 35 bin eserin yer aldığı müzede Roma, Helenistik dönem, Bizans ve Hitit dönemine ait birçok önemli eser yer alır.

Çok sayıda dinin bir arada yaşadığı Antalya, ülkemizin en önemli cami ve kiliselerine de kucak açar. St. Pierre Kilisesi, Asi Nehri’nin batısında yer alan Hac Dağlarının eteklerinde bulunur. Kilise Hz. İsa’nın 12 havarisinden biri olarak kabul edilen mekandır. Eski dönemlerde Hristiyanlık dinini yaymak için kullanılan yapı, Hristiyanlık alemi için oldukça önemlidir.

Erzurum Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı