Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Gaziantep’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 45 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Erzurum Gaziantep Uçak Bileti
Erzurum Gaziantep Uçak Bileti

Anadolu medeniyetinin önemli bir merkezi olan Gaziantep, Türkiye’nin en eski şehirlerinden biridir. Osmanlı döneminden kalma kültürünü günümüzde hala sokaklarında ve tarihi evlerinde muhafaza eden Gaziantep, ülkemizin önemli bir turizm merkezidir. Barındırdığı eşsiz lezzetleri ile gezginlerin ağzında nefis bir tat bırakan kent, dokusu ile de oldukça ilgi çekicidir.

Bakır işlemeciliğinin ustalarını barındıran Gaziantep Bakırcılar Çarşısı, kentin en eski bölgelerinden biridir. Antep’in yöresel dokusunu yansıtan Bakırcılar Çarşısı, karşılıklı dükkanların yer aldığı taşlı sokakta bulunur.

Roma döneminde gözlem evi olarak kullanılan Gaziantep Kalesi, günümüzde ise Gaziantep Savunması ve Kahramanlık Panoraması Müzesi olarak hizmet verir. Yılın dört mevsimi de ziyarete açık olan kalenin, hangi dönemde ve kim tarafından kurulduğu bilinmez. Şehir merkezinin en yüksek tepesinde yer alan kalenin girişinde Gaziantep savunması ile ilgili bir sunum bulunur.

1577 yılında Lala Mustafa Paşa tarafından yaptırılan Hamam Müzesi, Osmanlı hamam kültürünün en güzel şekilde yansıtıldığı yerlerden biridir. Hamam tarzını balmumu heykelleri ile anlatan mekan belirli bir kültürü göstermesi bakımından oldukça ilgi çekicidir.

Erzurum Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı