Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Erzincan’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 5 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Erzincan uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Erzincan Uçak Bileti
Erzurum Erzincan Uçak Bileti

M. Ö. 1050’li yıllarda Hitit ve Urartulara ev sahipliği yapan Erzincan Türkiye’de birinci dereceden deprem kuşağı üzerinde yer alır. Şehrin günümüze dek küçük veya büyük çok sayıda sarsıntı atlattığı bilinir. Bu sarsıntılara rağmen kentte yer alan ve uzun yıllara dayanan tarihi yapıları zarar görmedi.

Dünyanın en büyük ve görkemli kanyonları arasında olan Karanlık Kanyon, Kemaliye ilçesinde yer alır. Sarp kayalıklar arasında yer alan kanyon, Erzincan’ın doğal güzellikleri arasındadır. Çok sayıda doğa sporu yapılan kanyon, Türkiye’nin en adrenalin dolu kaya tırmanışı bölgeleri arasındadır. Kentin doğal güzellikleri arasında bulunan Kadıgölü’de Kemaliye ilçesinde bulunur. Bölgenin eski tarihinde farklı uygarlıklar tarafından şehrin elektrik ihtiyacı için kullanılan Kadıgölü, rakımı oldukça yüksek sarp kayalıklar arasından gelen yeraltı suyudur.

Ülkemizin birçok yerinde bulunan termal su kaynakları Erzincan’da da kendini gösterir. Erzincan Ilıcası 33 derecelik ısısı ile pek çok hastalığa iyi gelir. 12 adet kapalı havuzu bulunan ılıcanın etrafında konaklamak için çok sayıda otel ve pansiyonda bulunur. Erzincan Ilıcası’nın romatizma, kalp damar hastalıkları ve cilt hastalıklarına şifa olduğu bilinir.

Erzurum Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı