Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Çanakkale’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 20 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Erzurum Çanakkale Uçak Bileti
Erzurum Çanakkale Uçak Bileti

Ülkemizin en güzel tarihlerden birini yansıtan Çanakkale, tarihsel kültürü ve doğal güzellikleri ile Türkiye’nin en değerli kentlerinden birine ev sahipliği yapar.

Çanakkale şehir merkezi kentin önemli bir tarihini yansıtan Aynalı Çarşı, kordon ve Deniz Müzesi’nin bir arada bulunduğu noktadır. 1890 tarihli Aynalı Çarşı, şehrin en eski yerleşim yerlerinden biridir. Gelibolu Savaşına tanıklık eden çarşı, Çanakkale’nin kültürel tarihini anlamanız açısından oldukça güzel sahnelere ev sahipliği yapar.

Türkiye’nin en değerli müzeleri arasında yer alan Çanakkale Deniz Müzesi, farklı bölümlerden meydana gelir. 1462 yılında yapılan ve Çanakkale’nin simgelerinden olan Çimenlik Kalesi, hediyelik eşya binası, resim ve heykel müzesi bulunan yapının içinde en önemli eser ise Nusret Mayın Gemisi’nin replikasıdır.

Ülkemizin pek çok yerinde Aldulhamit döneminde yaptırılan saat kulelerinden biri ise Çanakkale’de bulunur. 1896 yılında Sancak Beyi Cemil Bey tarafından yaptırılan Çanakkale Saat Kulesi, gece ışıklandırılması ile şehre oldukça güzel bir görünüm katar. Mimarisi ile ilgi çeken kule, 5 katlı bir yapıya sahiptir. 20 metre yükseliğe sahip olan saat kulesi, aynı zamanda yapıldığı dönem içinde en yüksek saat kuleler arasında yer alır.

Erzurum Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı