Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Bursa’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 40 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Bursa uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Bursa Uçak Bileti
Erzurum Bursa Uçak Bileti

Ülkemizin en kalabalık ve gelişmiş şehirlerinden biri olan Bursa, tarihi değeri ve doğal güzellikleri ile Türkiye’nin en güzel seyahat rotalarından biridir. 1306 yılında kuşatma altına alınan Bursa, 1326 tarihinde ise Orhan Bey tarafından ele geçirildi. Ülkemizin ilk başkenti olma özelliğine sahip olan Bursa, Osmanlı döneminin başlangıç temellerine şahit olan bir kenttir.

‘Bursa’nın Ayasofya’sı’ olarak nitelendirilen Bursa Ulu Cami, şehrin en tarihi yapılarından biridir. Caminin yapım süreci Niğbolu Zaferi’nin sonuna denk gelmesi ile bilinir. Çok ayaklı cami tasarımının ülkemizdeki en güzel örneklerinden biri olan Bursa Ulu Cami, özgün yapısı ile dört mevsim boyunca çok sayıda turistin uğrak noktasıdır.

Hanları ile ünlü olan kent, şehir içinde bölgenin kültürünü yansıtan pek çok tarihsel hana ev sahipliği yapar. Koza Han, Bursa’nın tekstil ürünlerinin en güzel şekilde tanıtıldığı mekanlardan biridir. Osmanlı dönemi izleri taşıyan Koza Han, 95 odalı mimarisi ile ilgi çekicidir.

Bursa’nın ele geçirilmesinde başrol oynayan Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, şehrin maneviyatı zengin yapısı ile örülü bir eserdir. 15 sanduka bulunan türbenin içinde Osmanlı dönemi padişahlarının, eşlerinin ve çocuklarının kabri bulunur.

Erzurum Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı