Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Bodrum’a her iki günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 55 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Bodrum uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Bodrum Uçak Bileti
Erzurum Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’de yaz turizminin başkentlerinden biri olan Bodrum, ışıl ışıl denizi, gece hayatı, tarihi yerleri ve antik kentleri ile oldukça ilgi çekicidir. Özellikle son yıllarda popüler olan şehir, ikliminin de elverişli olması ile birlikte dört mevsim yerli ve yabancı turist çeker. Halikarnassos antik adına sahip olan Bodrum, M. Ö. 11 yüzyılda Karyalıların Argolis kolu tarafından kuruldu.

Özellikle Halikarnassos Antik Kentinin oldukça meşhur olduğu Bodrum’da bunun dışında 12 antik kent daha bulunur. Yüzyıllar boyunca oldukça farklı medeniyetler tarafından hem yaşam alanı, hem de savunma merkezi olarak kullanılan antik kentler günümüzde ülkemizin açık hava müzesi durumundadır.

Halikarnassos Mausoleion’unun taşlarıyla ile yapılan Bodrum Kalesi, şehrin en eski yapılarından biridir. 1523 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından Türklerin eline geçen kale, yeni eklentilerle birlikte oldukça göz alıcı bir hale getirildi. İç içe geçen surlardan meydana gelen kale, Alman mimar tarafında inşa edildi. Yıllar boyunca çeşitli medeniyetler tarafından kullanılan Bodrum Kalesinin pek çok yerinde oldukça değerli kalıntılar bulunur.

Erzurum Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bodrum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı