Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Balıkesir’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 50 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Balıkesir  uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Erzurum Balıkesir Uçak Bileti
Erzurum Balıkesir Uçak Bileti

Türkiye’nin özellikle son yıllarda en popüler yaz turizmi başkentlerinden biri olan Balıkesir birbirinden güzel plajlara sahip kasabalara sahiptir. Doğal dokusu bozulmayan balıkçı kasabaları ile ünlü olan Balıkesir, turkuaz rengindeki koyları, yemyeşil oksijeni bol dağları ve binlerce yıllık tarihi ile gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar.

Tarih ve doğanın iç içe geçtiği kent, Ayvalık ve Cunda ile Türkiye’de yaz aylarının en hareketli bölgelerine ev sahipliği yapar. Kültürünü dört bir yanında hala sürdüren Cunda taşlı sokakları, uzun ve tertemiz plajları ile ziyaretçilerini cezbeden bir güzelliğe sahiptir. Cunda ve Ayvalık güneşin batışının en görkemli olduğu yerlerden biridir. Midilli Adasına komşu olan Ayvalık, görkemli tarihi ile de oldukça ilgi çekicidir.

Birbirinden güzel, eşsiz güzellikteki koylara sahip olan Balıkesir, özellikle gözlerden uzak tatil arayanlar içinde elverişlidir. Mosko Adası Koyu, Ayvalık’ın pek bilinmeyen cennet köşelerinden biridir. Yıllar boyunca bölge uğruna savaş veren farklı medeniyetlerin kalıntılarının da yer aldığı koy, oldukça keyifli bir turizm bölgesidir. Mosko Adası Koyunun etrafında konaklamak için sadece bir otel bulunur.

Erzurum Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı..