Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Artvin’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 40 dakikadır.

[insert page=’artvinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Artvin uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Erzurum Artvin Uçak Bileti
Erzurum Artvin Uçak Bileti

Türkiye’nin en Kuzeydoğu ucunda yer alan Artvin, yemyeşil bir doğa harikasıdır. Karadeniz Bölgesinin en güzel illerinden biri olan Artvin’in ikinci resmi dili Lazca’dır. Şehri ikiye bölen Çoruh Nehri manzarası, birbirinden güzel yaylaları, gölleri, kültürü ve sıcakkanlı insanları ile görenleri büyüleyen şehir, tarihsel dokusu ile de oldukça ilgi çekicidir.

Artvin genellikle şehrin pek çok yerindeki sarp kayalıkları ile ünlüdür. Buna en iyi örneklerden biri ise 200 metreyi bulan dik kayalıklar üzerine kurulu olan Cennet Cehennem Kanyonudur. Ardanuç Cehennem Deresi içinde yer alan kanyonun uzunluğu 2, 3 kilometredir.

Arhavi ilçesine bağlı Ortacalar Köyünde bulunan Çifte Köprü, Artvin’in tabiat güzelliğinin üzerine kuruludur. 18. yüzyılda yapılan köprü, birbirine çapraz bakan iki eğimli köprüden meydana gelir.

Meşhur yaylaları ve kamp alanları ile pek çok gezginin yaz ve kış olmak üzere devamlı seyahat ettiği, Şavşat ilçesinde bulunan Arsiyan Yaylası, ülkemizin en güzel yaylalarından biridir. Etrafı irili ufaklı birçok göl ile kaplı olan yayla Arsiyan Dağında yer alır. Arsiyan Yaylası, Karadeniz’in en güzel manzaralarından birine sahiptir.

Erzurum Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı