Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Amasya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Amasya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

[insert page=’amasyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Amasya uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Amasya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Amasya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Amasya’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Amasya Uçak Bileti
Erzurum Amasya Uçak Bileti

Gerek Selçuklu, gerekse Osmanlı döneminde stratejik açıdan oldukça önemli bir yer tutan Amasya, Kurtuluş Savaşının temellerinin atıldığı şehir olması sebebi ile de oldukça önemlidir. Uzun yıllar boyunca krallık başkentliği yapan kent, birbirinden güzel tarihi yapılara sahiptir.

Şehir merkezinde yer alan Alçak Köprü, Amasya’nın en eski dönemlerine tanıklık eder. Kente yıllar boyunca hakim olan Romalılardan kalma tek eser olma özelliği taşıyan Alçak Köprü, yüksekliğini zaman içinde suların yükselip alçalması ile kaybetmiştir.

Halk arasında Sultaniye Medresesi olarak da adlandırılan Çelebi Mehmet Medresesi 4 eyvanlı görünümü ile oldukça ilgi çekicidir. Selçuklu dönemi yapısı olan medrese 20 adet odaya sahiptir. 1866 yılında yapım

Erzurum Amasya uçak bileti fiyatları

Amasya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Amasya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Amasya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Amasya  uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Amasya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı