Web sitemizde ucuz Erzincan Havalimanı uçak bileti de aranır. Erzincan”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Erzincan Havaalın 1988 yılında hizmete girmiş olup Doğu illeri içerisinde merkez havalimanı konumunda olmaktadır. Yıllık yolcu miktarlarına baktığımızda senede 3.5 milyondan fazla yolcuya sivil havacılık bağlamında hizmet vermektedir.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzincan Havalimanı uçak bileti

Erzincan Havalimanı uçak bileti
Erzincan Havalimanı uçak bileti

Askeri ve sivil havacılık hizmeti ile Erzincan Havaalanı 1988 senesinde hayata geçtiğinden beri tesis anlamında kendisini sürekli geliştiren bir alan olmuştur. DHMİ tarafından işletilmekte olup günümüzde yoğun bir hava trafiğine sahip bir alandır. Ayrıca havaalanının avantajları bağlamında eğitim amaçlı da kullanıma açık bir alandır.

Erzincan Havaalanı Ulaşım

Yıllık yolcu kapasitesinin genişliği göz önüne alındığında bu hizmeti hem iç hem de dış hatlarda başarılı bir şekilde verdiği ortadadır. Kurulduğu ilk günden bu güne modern ve teknolojik yenilikleri kendisine katarak büyüyen gelişen havalimanı yolcu kullanımın a açılmış olan modern ve yenilikçi yüzü ile dikkatleri çekmektedir. Erzincan şehir merkezinden havaalanına ya da havaalanından şehir merkezine ise ulaşım için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birisi taksi olmakla beraber araç kiralama ile isterlerse yolcular rahatlıkla istedikleri yere varabilirler. Toplu taşıma olarak ise dolmuşlar yolculara gerekli hizmeti vermekte ve ulaşımı sağlamaktadırlar. Erzincan Havaalanı ulaşım bilgileri için daha fazla detay bu sayfada.

Erzincan Havalimanı ucuz uçak bileti

Erzincan şehir merkezine ortalama 9 km’lik bir mesafede bulunan Erzincan Havaalanı hizmete açıldığı 1988 senesinden beri birkaç sefer olmak üzere bakım onarım çalışmalarına girmiştir. 2011 senesinde yeni bir terminal binası inşa edilmiş olup yolcular için modern ve daha işlevsel bir terminal binası tasarlanmıştır. Bu sayede yolcular terminalde uçuşlarını beklerken daha modern ve ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri rahat bir terminale kavuşmuşlardır. Erzincan ucuz uçak bileti ise firmamız tarafından sağlanmaktadır. Firmamız web sitesinden Erzincan uçuşlarına dair en hesaplı ve ekonomik biletlerini aratarak bulmanız mümkündür.

Ucuz Erzincan Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Erzincan Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Erzincan’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Erzincan Havalimanı uçak bileti bulabilir. Hem konforlu hem de ucuz bilet için TatilCity.NET her türlü olanağı sizler için sunmaktadır. Erzincan uçak bileti için bizi arayabilirsiniz.

Erzincan Havaalanı Konumu