Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Çanakkale’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzincan Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Erzincan Çanakkale Uçak Bileti
Erzincan Çanakkale Uçak Bileti

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda büyük bir öneme sahip olan Çanakkale, taşıdığı tarihi ile insanları büyüleyen bir değere kucak açar. Köklü geçmişini kültürel yapısı ile harmanlayan şehir, birbirinden göz alıcı doğal güzellikleri ile de ülkemizin cennet köşelerinden biridir.

Çanakkale Şehitliği, kentte görülmesi gereken maneviyatı yüksek bir öneme sahiptir. Çanakkale’de meydana gelen savaşlar neticesinde hayatlarını kaybeden şehitlerin anısına yapılan şehitlik, Türk milleti için oldukça büyük bir değer taşır.

Kentin kalbi olan meydan, Çanakkale’ye özgü pek çok kültürel ve tarihi yapıların harmanlandığı noktadır. Çanakkale Deniz Müzesi, ülkemizin en önemli deniz müzelerinden biridir. Çanakkale Savaşında kullanılan silahların ve yazışmaların yer aldığı müze, 1. sınıf askeri müze sıfatına sahiptir. Aynı zamanda müze, savaşta kullanılan Nusrat Mayın Gemisi’nin replikasına da ev sahipliği yapar.

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Truva Antik Kenti, dünyaca bilinen antik kentlerinden biridir. Şehrin en önemli kültürel zenginliklerinden biri olan Truva Antik Kentinde M. Ö. 3000’li yıllarda ilk yerleşimin olduğu bilinir. Kentte farklı uygarlıklara ait pek çok kalıntı bulunur.

Erzincan Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzincan Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı