Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Bursa’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 5 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzincan Bursa uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Erzincan Bursa Uçak Bileti
Erzincan Bursa Uçak Bileti

Ülkemizin en kalabalık ve gelişmiş şehirlerinden olan Bursa, oldukça büyük bir sanayiye sahiptir. Köklü tarihi neticesinde farklı uygarlıklara ev sahipliği yapan kent, Osmanlı için ise ayrı bir öneme sahiptir. 1306 yılında Osman Bey tarafından kuşatma altına alınan şehir, Orhan Bey tarafından ise 1326 yılında fethedildi. Osmanlı Devletinin ilk başkenti olma özelliğine sahip olan Bursa, döneme ait birçok esere kucak açar.

1399 yılında Yıldırım Bayezid tarafından inşa ettirilen Ulu Cami, Bursa’nın en eski ve değerli yapıları arasındadır. Evliya Çelebi’nin ‘Bursa’nın Ayasofyası’ olarak nitelendirdiği eser, çok ayaklı cami tasarımının en güzel örneklerinden birini temsil eder. Hat yazısı ve duvar süslemeleri ile oldukça dikkat çeken eser, 19. yüzyılın sonları 20. yüzyılın başlarında farklı ustalar tarafından özenle işlendi.

Kentin birçok yerinden rahatlıkla görülebilen Yeşil Cami ve Yeşil Türbe, Sultan Mehmet Çelebi tarafından 1421 yılında yapıldı. Mehmet Çelebi ve ailesine ait 8 kabrin yer aldığı mekan, mermer ve ahşap süslemelerinin yanı sıra çini işlemeciliği ile Osmanlı mimarisinde ilk ve tek olma özelliğine sahiptir.

Erzincan Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzincan Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı