Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Antalya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 10 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzincan Antalya uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Erzincan Antalya Uçak Bileti
Erzincan Antalya Uçak Bileti

Ülkemizin tatil turizmi başkentlerinden biri olan Antalya sahip olduğu ilçeleri, balıkçı kasabaları, tarihi yapısı, dokusunu günümüzde hala  muhafaza eden köyleri, eşsiz güzellikteki plajları ve koyları ile Türkiye’nin cennet köşelerinden biridir. Şehir ılıman iklimi sayesinde yılın dört mevsimi de oldukça yüksek bir turist potansiyeline sahiptir.

Şehrin tabiat güzelliğini yansıtan Oymapınar Gölü, ülkemizin de en huzur dolu noktalarından biridir. Tekne turu ve orman gezisi yapılabilen bölge, muhteşem manzarası ile görenleri büyüler. Kentin en güzel ve turizmin yoğun olduğu ilçelerden biri olan Kaş ve Kalkan arasında bulunan Kaputaş Plajı ‘Kanyon Ağzı’ olarak da tanımlanır. Suyu dört mevsim boyunca serin ve turkuaz renginde olan Kaputaş, pek çok yerli ve yabancı gezginin uğrak noktasıdır.

Köklü bir geçmişe sahip olan Antalya, antik kentleri ile de adını duyuran bir şehirdir. Serik ilçesinde yer alan Aspendos Antik Kenti, farklı kültürler tarafından uzun yıllar boyunca kullanılan anfi tiyatrosu ile oldukça ilgi çekicidir. Antik kentin içinde farklı dönemlere ait pek çok kalıntı bulunur.

Erzincan Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzincan Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı