Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Adana’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzincan Adana uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Erzincan Adana Uçak Bileti
Erzincan Adana Uçak Bileti

Akdeniz şehri olan Adana tarihi yapıları, köklü geçmişi, yöresel kültürü ve doğal güzellikleri ile ilgi çekici şehirlerden biridir.

Şehirde uzun yıllar boyunca hüküm süren Ramazanoğulları, Adana’da kalıcı pek çok mirasa imza atması ile tanınır. Ulu Cami (Ramazanoğulları Cami) şehrin en eski yapılarından biridir. Adana için oldukça önemli olan bu dini merkez, aynı zamanda kentin turizm noktalarından biridir. 1541 yılında yapımı tamamlanan cami, duvarları, iç ve dış mimarisi ile ilgi çeken bir görünüme sahiptir. Maneviyatı yüksek bir bahçesi bulunan Ramazanoğlu Medresesi de dönemin önemli yapılarından biridir.

1882 yılında yapımı tamamlanan Tarihi Saat Kulesi (Büyük Kule) 32 metre yüksekliği ile Türkiye’nin en uzun saat kulesidir. Tarihi Kazancılar Çarşısında yer alan saat kulesi, Adana’nın en eski yerleşim birimlerinden biridir.  Yörenin kültürel dokusunu yıllardır muhafaza eden Kazancılar Çarşısı, sağlı sollu pek çok esnafın demir ve bakır tamiratı yaptığı bölgedir.

99 metre yüksekliğe sahip, 6 adet minaresi ile Türkiye’nin en büyük camisi olan Sabancı Merkez Cami, bölgenin en önemli dini merkezidir. Seyhan Nehri kıyısında yer alan cami, hoş bir manzaraya sahiptir.

Erzincan Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzincan Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı