Doğu Afrika’nın kuzeyinde yer alan Eritre Devleti, güneyde Etiyopya, güneydoğusunda Cibuti ve batıda Sudan ile çevrelenen bir coğrafyadır. Kızıldeniz sahili ülkenin doğusu ve kuzeydoğusu boyunca uzanır. Tam karşısında Yemen ve Suudi Arabistan bulunur. Eritre’ye gitmek isteyen Türk vatandaşlarının Eritre vize işlemini yaptırmaları gerekir. Eritre vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Eritre vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Eritre vizesi için bizi arayın. TatilCity.net vize merkezi.

Ucuz Eritre vizesi almak isteyenler..

Eritre toprakları 950 kilometre boyunca uzanan bir ülkedir.

Ülke enlem itibarı ile sub ekvatoral ve tropikal iklim kuşağındadır. Bu sebepledir ki farklı iklimleri bir arada barındırır. Ortalama yıllık sıcaklık oranı 30°C civarındadır.

Eritre Vizesi
Eritre Vizesi

Ülke nüfusunun 3.250.000 civarında olduğu görülür. Çok çeşitli etnik ve dini gruplara rastlamak mümkündür. Tigrinya dilini konuşan Hristiyan Koptlar’ın, güneydeki yüksek bölgelerde yaşadığı görülür. Tigre dilini konuşan Müslümanlar kuzeydeki yamaçlarda sıklıkla görülür. Saho ve Danakili dillerini konuşan kabileler ise kıyıdaki çöllerde yer alır.

Yağış miktarının büyük değişiklikler göstermesi ve sık rastlanan çekirge istilaları nedeniyle tarımda gelişmenin kaydedilmediği göze çarpar. Sanayinin yoğunlaştığı Başkent Asmara’da, deri eşya ve gıda ürünleri yoğunluk taşır.

Asmara ve Assab’da havaalanları ülkenin ulaşım koludur. Karayolu ise ülkeyi Sudan ve Etiyopya ile bağlar. Aynı zamanda Asmara, Bişa ve Mitsiva’yı demiryolu birbirine bağlar.

  • Ucuz Eritre vizesi alıyoruz.

Başkent Asmara şehri, turistlerin en çok ilgi gösterdiği uğrak yerlerden biridir. Keren ise renkli eşya ve geleneksel kıyafetlerin satıldığı ilgi çekici bir noktadır. Bu iki şehrin yanı sıra dikkat çeken şehirlerinden biri olan Massawa ise Kızıldeniz kıyılarının  liman şehridir. Ülkenin tarihi kalıntıları ile ilgilenenlerin gitmek isteyeceği yerlerden birisi de Qohaito şehridir. Assab diğer kentlerden farklı olarak ülkenin turizm açısından en popüler liman şehridir. Sakin ve huzur dolu plajlarının bulunduğu kent, diğer yerleşimlere göre daha canlı ve eğlence yaşamı ile ön plana çıkıyor.

Eritre vize işlemleri

Eritre, pasaport türü ve ülkesini önemsemeden vize uygular. Eritre vizesi için TatilCity.NET tüm işlemleri en kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

Eritre vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.