Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Zonguldak’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Elazığ Zonguldak Uçak Bileti
Elazığ Zonguldak Uçak Bileti

Karadeniz’in batı kısmında bulunan Zonguldak, yeşili ile görenleri büyüleyen bir şehirdir. Bir tarafı deniz, diğer tarafı ormanla kaplı olan kent, gezilmesi gereken yerler bakımından da oldukça zengindir. Çok eski tarihlere dayanan varlığını şehrin dört bir yanında gösteren Zonguldak, zaman içinde farklı kültürleri ağırlaması ile de bilinir.

Çaycuma ilçesinde yer alan Filyos Kalesinin yapımında kullanılan iri taşlar yapının Antik Çağa ait olduğunu gösterir niteliktedir. Heybetli görüntüsü ile görenlerin aklına kazınan kalede özellikle yaz ayları oldukça hareketli geçer. Sanatsal faaliyetler ve imza günleri gibi çeşitli etkinliklerin düzenlendiği kale, Zonguldak’ın önemli tarihi değerleri arasında yer alır.

19. yüzyılın sonlarında II. Abdülhamit döneminde inşa edilen Tarihi Halil Paşa Konağı, yapımının ardından uzun bir süre okul olarak hizmete açıldı. Hoş bir mimariye sahip olan konak, günümüzde müze olarak varlığını sürdürür. Halil Paşa Konağında sergilenen eserlerde Bizans, Roma, Grek, Emevi, Abbasi, Osmanlı, Artuklu ve Selçuklu izleri göze çarpar. Bölgenin eski tarihini gün yüzüne çıkaran konak, şehrin önemli bir yapısıdır.

Elazığ Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı