Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Sivas’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 45 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Sivas uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Elazığ Sivas Uçak Bileti
Elazığ Sivas Uçak Bileti

Roma döneminde ‘Sebastaia’ adı ile bilinen Sivas, tipik bir Anadolu şehridir. Özellikle Romalılar tarafından uzun yıllar önemli bir yerleşim yeri olarak kullanılan şehrin yine Romalılar tarafından kurulduğu bilinir. Mimari yapıları ve köklü tarihinin yanı sıra Sivas, doğal güzellikleri ile de ilgi çeken bir kenttir.

Halk arasında Koçhisar Gölü olarak da bilinen Hafik Gölü, şehrin tabiat güzellikleri arasında yer alır. Olta balıkçılığının yaygın olduğu gölün çevresinde pek çok işletme bulunur. Güzel bir kahvaltı sonrasında Hafik Gölü etrafında yapacağınız doğa yürüyüşü ile göl ve çevresini keşfedebilirsiniz.  Doğal güzellikleri ile gezilmesi gereken pek çok turizm bölgesine sahip olan Sivas’ın Gürpınar Gölü de gezginlerin uğrak noktaları arasındadır. Güneşin dünyaya olan uzaklığına göre renk değiştirme özelliği bulunan Gürpınar Gölü, aynı zamanda bölgenin en güzel dalış noktalarından biridir.

Sivas’ın en ünlü ilçelerinden biri olan Divriği Kalesi, tarihte önemli bir yere sahiptir. Bizans ve İran arasındaki sınır karakollarından biri olan kale, stratejik olarak bölgenin önemli bir merkezi durumundadır.

Elazığ Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı