Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Şırnak’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 20 dakikadır.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Şırnak uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Elazığ Şırnak Uçak Bileti
Elazığ Şırnak Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en doğu ucu olan Şırnak, Cudi Dağının yamaçlarına kurulan bir şehirdir. 1990 tarihinde bir takım yerleşim yerini bünyesi haline alması sonucu il olan Şırnak, ülkemizde özellikle inanç turizminin yoğun olduğu bölgelerden biridir.

M. Ö. 4000’li yıllara ait olan Finik Ören Yeri ve Kalesi, Şırnak’ın önemli bir yerleşim merkezi olan Cizre’de yer alır. Finik Kalesi ile oldukça yakın bir bölgede bulunan ören yerinde farklı dönemlere ait çeşitli kadın ve erkek figürlerinin kabartmaları yer alır. Bölgenin geçmişi hakkında oldukça önemli izler barındıran Finik Ören Yeri, Şırnak’ın en eski yerleşim birimidir. İlk Çağdan kalan Bazebde Ören Yeri de şehrin önemli tarihi kültürel dokusunu yansıtır. Eski dönem insanlarının günlük ihtiyaçları karşısında Dicle Nehri kıyısına kurulan Bazebde Ören Yeri’nde bulunan Taş Köprü, Şırnak’ın en eski yapıları arasındadır.

Dikdörtgen planlı mimarisi ile dikkat çekici bir tarza sahip olan Cizre Ulu Cami, şehrin en önemli dini merkezidir. Müslümanların eline geçmesi ile birlikte eski bir kiliseden camiye dönüştürülen yapı, Ejderli Kapı Tokmağı ile dikkat çeker.

Elazığ Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı