Çok ucuz fiyatlar ile Elazığ Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Kastamonu’ya direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 7 saat 15 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Kastamonu Uçak Bileti
Elazığ Kastamonu Uçak Bileti

Türkiye’nin manevi zenginlikleri, tarihi değeri, doğal güzellikleri ve eşsiz lezzetleri ile bütünleşen şehri Kastamonu, keyifli bir seyahat sunuyor. Karadeniz sahilinin en uzun kıyı şeridine sahip olan Kastamonu, balıkçı kasabaları ve dokusu bozulmayan evleri ile özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı pek çok gezginin ziyaret ettiği kentlerden biridir.

Büyülü bir güzelliğe sahip olan Kastamonu Kalesi, şehrin en yüksek tepesinde yer alıyor. 110 metre yüksekliği ile genellikle her yerden görülebilen kalenin, 12. yüzyılda Kammenler tarafından inşa edildiği biliniyor. Orta Çağ ve Bizans Dönemi mimari yapıları gözlenen kalede, günümüzde yöresel lezzetler ve takıların satıldığı ufak stantlar yer alıyor.

M. Ö. 7. yüzyılda Pafyagonyalılar tarafından açık hava kutsal tapınak alanı olarak kullanılan Evkaya Mezarları, şehrin en eski kaya mezarlarıdır. Şehrin turizm noktalarından biri olan Evkaya Mezarları, ülkemizinde büyük bir mirasıdır.

Kastamonu, Taşköprü ve İnebolu’da örneklerine sıka rastlanan Kastamonu konakları, yörenin en şirin yapısını oluşturuyor.  Karakteristik özellikleri ile büyük bir mirasa kucak açan bu konakların her biri farklı bir mimariye sahiptir.

Elazığ Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı