Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Kars’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 25 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Kars uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Elazığ Kars Uçak Bileti
Elazığ Kars Uçak Bileti

Türkiye’nin Kuzeydoğu Bölgesinde yer alan Kars, oldukça gizemli bir şehirdir. Özellikle son yıllarda pek çok gezginin uğrak noktalarından biri haline gelen şehir, seyahat rotalarının popüler lokasyonlarından biri haline gelmiştir. Şehirde 40 yıl boyunca hüküm süren Rusların Kars’ta etkisi olağanüstü şekildedir. Şehrin pek çok yerinde gerek sivil mimari de, gerekse devlet kurumlarında Rus mimarisine rastlamak mümkündür.

Sarıkamış yalnızca Kars’ın değil, ülkemizin de en önemli kayak merkezlerinden biridir. Aynı zamanda Sarıkamış’ı Türkiye’deki diğer kayak merkezlerinden ayıran bir özellik vardır. Dünyada sadece Alpler’de görülen ‘kristal kar tozudur.’ Bu toz sayesinde oldukça güzel bir kayma pistine sahip olan Sarıkamış, snowboard içinde ülkemizdeki en elverişli kayak merkezlerinden biridir. Kars’ın doğal güzelliği kadar eşsiz lezzetteki mutfağı da pek çok gezginin ağzını sulandıracak türden…

Ermenistan sınırında yer alan Ani Harabeleri, gizemli hali ile görenleri büyülüyor. Ani Harabesi yıllar boyunca Müslüman ve pagan kültürüne kucak açmıştır. Efes Antik kentinden daha yaşlı olduğu bilinen Ani’nin tam olarak yaşı bilinmiyor. Birçok medeniyet tarafından kullanılan yapı, günümüzde hala pek çok kalıntıya sahiptir.

Elazığ Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı