Çok ucuz fiyatlar ile Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Kahramanmaraş’a direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 8 saat 20 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Elazığ Kahramanmaraş Uçak Bileti
Elazığ Kahramanmaraş Uçak Bileti

Mimari konumu, kültürel ve tarihi zenginliği, nefis damak tadı ve doğal güzellikleri ile pek çok gezginin rotasını çevirdiği Kahramanmaraş, ziyaretçilerine oldukça keyifli bir seyahat sunuyor. Kahramanmaraş ve Kayseri kara yolunun 11. kilometresinde bulunan Taş Köprü, Ceyhan Nehri üzerinde olmasından dolayı halk tarafından Ceyhan Nehri olarak da bilinir. Dulkadiroğulları Beyliği tarafından 1563 yılında inşa edildiği bilinen köprü, moloz taşlar ile yapılan 6 kemerli bir mimariye sahiptir. Uzunluğu 158 metre olan tarihi yapının asimetrik duruşu oldukça ilgi çekicidir.

Osmanlının 19. yüzyıl sivil mimari örnekleri arasında olan Kahramanmaraş yöresel evleri, geniş avlulara sahiptir. Dönem insanın yaşam biçimine göre tasarlanan konaklar günümüzde otel, restoran ve el sanatları merkezi olarak hizmet verir. Kahramanmaraş evleri şehrin yöresel dokusunu yaşatan en eski yapılardır.

16. yüzyılda eseri olan Taş Han, Dulkadiroğulları Beyliği tarafından inşa edilen bir yapıdır. Eski dönemlerde şehre ticaret için gelen insanların dinlenme ve konaklama alanı olarak kullanılan han, iki kattan oluşur. Etnik bir kökene sahip olan Taş Han, günümüzde iş yeri ve depo olarak aktif bir şekilde kullanılır.

Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı