Çok ucuz fiyatlarla Elazığ İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan İzmir’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 30 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ İzmir uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Elazığ İzmir Uçak Bileti
Elazığ İzmir Uçak Bileti

Ülkemizin nüfus ve gelişmişlik bakımından en büyük şehirlerinden biri olan İzmir, turizm bakımından da dünyaya açılan kapılarımızdan biridir. İzmir kendine has dokusu, doğallığını kaybetmeyen köyleri, balıkçı kasabaları, eşsiz güzellikteki koyları ile ülkemizin doğal güzellikleri bürülü kentlerinden biridir. Şehir aynı zamanda geçmişte pek çok medeniyete kucak açması ile de bilinir. Köklü bir tarihe sahip olan İzmir, göz alıcak yapılara ve antik kentlere de sahiptir.

Konak Meydanında yer alan İzmir Saat Kulesi, II. Abdülhamit’în tahta çıkışının anısına yaptırılmıştır. Tarihi değeri İzmirliler için oldukça büyük olan kule, 25 metre uzunluğa ve 4 adet çeşmeye sahiptir. Şehre gelenlerin ilk uğrak noktalarından biri olan İzmir Saat Kulesi, şehrin simgelerinden biridir.

Karşıyaka’ya giden vapurların kalkış istasyonu olan Konak İskelesinin İzmir için tarihi değeri oldukça büyüktür. Şehirde bir ritüel haline gelen Tarihi Asansör, 1907 yılında inşa edilmiştir. 155 basamak çıkılarak ulaşılmaya çalışılan Halil Rıfat Paşa Caddesine 55 metre yüksekliğe sahip asansörün inşa edilmesi ile ulaşım kolaylaştırılmıştır. İzmir Tarihi Asansörün zirvesinden muhteşem İzmir denizinin manzarası karşısında büyülenebilirsiniz.

Elazığ İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı