Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ‘dan Isparta‘ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

[insert page=’ispartada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Isparta uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Isparta Uçak Bileti
Elazığ Isparta Uçak Bileti

Lavanta ve gülüm ülkemizdeki başkenti olan Isparta, sit alanı olarak koruma altına alınan gölleri, lavanta tarlaları ve nefis doğası ile gezilmesi gereken kentlerin başlında gelir. Isparta eşsiz doğal güzelliğinin yanı sıra taşıdığı tarihi yapısı ile de oldukça önemli bir değere sahiptir.

Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyünde bulunan lavanta tarlaları, dünyada eşsiz güzellikteki manzaraya sahiptir.Hazirandan Ağustosa kadar mis gibi görüntüsü ve kokusu ile yüksek sayıda ziyaretçi çeken tarlalar, fotoğraf kareleri için de mükemmel bir ambiyans sağlar. Lavanta ve gül tarlaları, yazın pek çok ziyaretçiye kapılarını açar.

1070 yılında milli park statatüsü kazanan Kovada Mili Parkı, ülkemizin en güzel göllerinden biridir. 1992 yılında ise 1. dereceden doğal sit alanı olarak seçilen bölge, Eğirdir Gölünün bir uzantısıdır. 7 metrelik bir derinliğe sahip olan Kovada Gölü Milli Parkının çevresinde tam olarak bir tur atılmamaktadır.

Yamaç paraşütü, dağcılık ve trekking gibi çeşitli kış sporlarının yapıldığı Davraz Dağı, Isparta ovalarının etrafındaki dağ kütlelerinden biridir. Kayak turizmi için oldukça elverişli olan zemini sayesinde bölge kış aylarında yüksek potansiyelde bir turist kapasitesine sahiptir.

Elazığ Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı