Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Iğdır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Iğdır’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

[insert page=’igdirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Iğdır uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Iğdır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Iğdır uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Iğdır’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Iğdır Uçak Bileti
Elazığ Iğdır Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Iğdır, şirin bir kenttir. Geçmişi ile pek çok medeniyete ev sahipliği yapan şehir, günümüzde oldukça değerli tarihi yapılara ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’nin 100 yıllık tuz ihtiyacını karşılayan Tuz Mağaraları, Tuzluca ilçesinde bulunuyor. 55 dönümlük bir araziye sahip olan bu mağaralardan günlük 60 bin tuz çıkarılıyor. Aynı zamanda tuz mağaraları sağlık içinde sıklıkla tercih edilen noktalardan biridir. Solunum rahatsızlığı çekenlere iyi geldiği bilinen Tuz Mağaraları yıl içinde pek çok turistin akınına uğruyor. Tuzluca ilçesinde bulunan bir başka tarihi yapı ise Köroğlu Kalesidir. Kale, Aras Nehrinin güvenliğini sağlamak amacı ile yapılmıştır. İlçe merkezine 10 kilometre mesafede yer alan mağara eski dönemlerde gözetleme kulesi olarak kullanılmıştır.

Karakoyunlu ilçesinde yer alan Koçbaşı Mezar Taşları, Karakoyunlu Devletinden günümüze kadar ulaşan büyük bir mirastır. Iğdır şehir merkezi ve çevresinde sıklıkla rastlanan bu mezar taşları, geçmiş dönemi aydınlatıcı bir değere sahiptir. Dünyanın en büyük ve derin ikinci Meteor Çukuru da, Karakoyunlu ilçesinden bulunuyor. 1892 yılında gök taşının düşmesi sonucunda oluşan çukur, Iğdır’ın en ilgi çekici turizm noktasıdır.

Elazığ Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Iğdır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’igdir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Iğdır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı