Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Hatay’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 10 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Hatay uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Hatay Uçak Bileti
Elazığ Hatay Uçak Bileti

‘Medeniyetler Şehri’ Hatay, üç büyük dinin bir arada yaşadığı kenttir. UNESCO tarafından ‘barış kenti’ olarak seçilen Hatay, ülkemizde oldukça önemli tarihi yapılara ev sahipliği yapıyor. Hem tarihi, hem de pek çok doğal güzelliğe sahip olan Hatay, Türkiye’de mutlaka gezilmesi gereken şehirlerden biridir.

Asi Nehrinin batısında Hac Dağı eteklerinde bulunan St. Pierre Kilisesi, Hristiyan dünyası için oldukça önemli bir yapıdır. Hatay şehir merkezine 35 kilometre uzaklıkta yer alan kilise, Katolik inancını tüm dünyaya yaymak için bir merkez olarak kullanılmıştır. Kilisede her yıl 29 Haziranda önemli ayinler düzenlenir. Doğal bir mağaradan oluşan yapı, Roma döneminde Hristiyanlığın kabul edilip yayılmasının ardından yapılan son eklemeler ile kiliseye dönüştürülmüştür.

Roma İmparatoru Vespasian tarafından yaptırılan Titus Tüneli, Samandağ ilçesine 5 kilometre uzaklıkta yer alır. Geçilmesi zor bir dağa oyularak yapılan tünelin inşasında lejyonlar ve köleler çalışmıştır. Bölgeyi tehdit eden sel ve baskınlardan korunmak için yaptırılan Titus Tüneli, Roma su mühendisliğinin en önemli kalıntılarından biridir. Tünel günümüzde hala döneme ait pek çok kalıntı barındırır.

Elazığ Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı